Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

12 березня у спортивному залі Пісочненського ліцею відбувся товариський турнір з волейболу між змішаними командами 8-10 класів навчальних закладів Поворської громади. У спортивному поєдинку Кубок переможця, грамоту за І місце та золоті медалі здобула команда Пісочненського ліцею. Друге місце виборола команда ОЗСО «Поворський ліцей», яка була відзначена відповідною грамотою та срібними медалями. Грамоту за ІІІ місце та бронзові медалі отримала команда Козлиничівського ліцею. Дякуємо керівнику команди Дрозд К. Ю. та усій команді нашого навчального закладу та бажаємо ще більше перемог!

19 березня о 15:30 | Демчук Ю. С. | немає коментарів

Вітаємо Українець Юлію, ученицю 5-Б класу, яка посіла ІІ місце у І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу " з напряму "Історичні музеї".
Дякуємо учениці та її наставниці Самчук Любові Володимирівні!
Бажаємо натхнення, наполегливості і творчих успіхів у наступних випробуваннях. Нехай старання й креативна праця допоможуть обов’язково досягнути нових висот!

Учениця Поворського ліцею перемогла
в обласному конкурсі

У кінці 2023 року було підбито підсумки регіонального туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".
Приємно повідомити, що у номінації "З попелу забуття" серед 13 представлених робіт творчий доробок «Зруйнована мрія» учениці 7 класу ОЗСО "Поворський ліцей" Левчук Вероніки ( керівник Самчук Л.В.) посів ІІІ призове місце.
У розділі «До річниці скорботи» Вероніка так щемливо згадує про мету своєї дослідницької роботи:
"Льотчик Владислав Левчук – мій старший брат. Вже майже рік минув з дня його загибелі, а я й досі чекаю, коли він повернеться додому. У цій роботі я хочу розповісти вам про молодого офіцера, відважного льотчика-штурмана, героя мого часу. Я хочу, щоб про нього знали всі. А особливо ті, хто живе і житиме на цій вулиці (вулиці Владислава Левчука – авт.).
Разом з мамою і братом Назаром ми опрацювали домашній архів – фото, документи, відео. Зверталися до інтернет-ресурсів. Мені було цікаво дізнатися, чи легко керувати вертольотом, що потрібно знати і вміти, щоб стати льотчиком, хотілося вивчити, якими якостями повинен володіти військовий пілот у бойових умовах. Мені вдалося поспілкуватися з Владиславовими однокласниками, шкільними вчителями, викладачами, друзями, побратимами, записати їхні спогади. Ми відвідали місця вшанування загиблих героїв, де встановлені меморіальні дошки із фото мого брата – площу Соборності у м.Луцьк, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні [Дод.,с.29], військову частину у м.Новий Калинів Львівської області, де базується 12 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Віктора Павленка".
І взагалі, вся робота написана на одному подиху, так, що проймає кожного. А особливо, коли особисто знаєш родину Левчуків, був знайомий з Владиславом. Вкотре переконуєшся: це справді золотий генофонд і цвіт нації, який сьогодні стоїть на захисті України і, на жаль, гине.
Тому надзвичайно важливо усвідомити, яку величезну і страшну ціну нині ми платимо за те, щоб Україна була, вистояла і розквітла. Важливо зберегти пам’ять про сучасних українських Героїв – таких, як наш земляк Владислав Левчук і багато-багато інших. Саме завдяки їхньому подвигу і самопожертві в України є шанс на майбутнє, який ми не маємо права знівелювати.
"Я вірю, що якщо ти більше за своє життя любив небо, віддав стукіт власного серця, щоб билося наше… і була Україна, то обов’язково маєш стати зіркою. Моєю зіркою. Тією, яка вміє сміятися…
Вічного польоту тобі, братику…".
Хіба ці слова 13-річної сестрички Героя не зобов’язують кожного з нас робити щось для Перемоги України?!
Р.S.: Щиро вітаємо з творчою перемогою Вероніку Левчук та її наставника Любов Володимирівну Самчук! Швидше б настала наша спільна українська Перемога!

21 грудня в ОЗСО «Поворський ліцей» у рамках семінару-практикуму для вчителів початкових класів відбувся урок у першому класі «Сто днів у школі». Його провела Ірина Іванівна Педько, вчитель вищої категорії, яка має педагогічне звання "старший учитель". Першокласники продемонстрували гостям – вчителям початкових класів Пісочненського та Козлиничівського ліцеїв, консультанту КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Колодяжненської сільської ради» Вікторії Карпук, головному спеціалісту гуманітарного відділу Поворської сільської ради Тетяні Карплюк свої успіхи у вивченні шкільних предметів відповідно до програми НУШ. У ході заняття були використані різноманітні дидактичні матеріали, ігрові компоненти, елементи сучасних технологій. Цікавим для дітей було закріплення вивченого матеріалу разом з казковим персонажем. На завершення уроку першокласники прикрашали ялинку побажань, серед яких найчастіше звучали побажання миру і перемоги Україні, здоров’я нашим захисникам. А за свою активність вони отримали медалі з цукерками.

Історико-краєзнавчий гурток ОЗСО "Поворський ліцей" (керівник Любов Самчук) розпочинає публікацію серії творчих робіт гуртківців для меморіального дослідницько-пошукового проєкту Волинської МАН "Небесний легіон Волині". З метою вшанування пам'яті про загиблих захисників України пропонуємо історії про наших односельчан. Історія перша: "Зруйнована мрія" (до річниці загибелі льотчика Владислава Левчука). Виконавець: Вероніка Левчук, 7 клас. Науковий керівник: Самчук Любов Володимирівна.

12 грудня 2023 о 13:53 | Демчук Ю. С. | немає коментарів

У нашому навчальному закладі була проведена Міжнародна акція «16 днів проти насильства»
Щорічно в Україні та в усьому світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
• 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Додатково: 25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.
Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.
З 1991 року у світі проходить міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», що закликає людство до припинення усіх форм насильства. Україна приєдналася до цієї кампанії у 2000 році.
Ми маємо навчитися не бути байдужими до наших близьких, знайомих, чи навіть випадкових людей, які мовчки страждають від проявів насильства, бо не можуть самостійно знайти вихід із цієї ситуації.

План заходів до акції «16 днів проти насильства»
(з 27 листопада по 8 грудня)
Дата № п/п Зміст роботи Учасники Відповідальний
Понеділок
(27.11.2023) 1. Відкриття міжнародної акції «16 днів проти насильства» інформаційні хвилинки, присв’ячені Міжнародному дню проти насильства щодо жінок.

Поширення синіх стрічок та браслетів «16 днів проти насильства» серед учасників освітнього процесу Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог

Соціальний педагог
Класні керіники
2. Виховна бесіда про Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок 1 – 11 класи Педагоги, практичний психолог, класні керівники
3. Поповнення стендів соціально-психологічної служби та сайту закладу матеріалами з теми акції Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог
Соціальний педагог
4. Консультація «Як говорити з дітьми та підлітками про насильство та війну» Педагоги Соціальний педагог
5. Тренінг «Ми проти домашнього насильства» Учні 9 класів Практичний психолог
Вівторок
(28.11.2023) 6. Буклет «Ми за безпечний простір без насильства» Учні 6-8 класів Соціальний педагог
7. Заняття з елементами тренінгу «Вчимося бути проти насильства» Учні 5 класів Соціальний педагог, практичний психолог
8. Перегляд відеороликів на тему домашнього насильства Учні 4-6 класів Практичний , соціальний педагог
9. Флешмоб «Ми проти насильства» 1 – 11 кл Соціальний педагог, практичний психолог, педагог організатор
Середа
(29.11.2023) 10. Заняття «Безпека тіла. Як говорити з дітьми про власні кордони» Учні 1-4 класів Практичний психолог
11. Заняття «Мій улюблений світ без насильства» Учні 6 класу Соціальний педагог
12. Буклет «Скажемо «Ні!» секстингу: безпечне використання інтернету» Учні 5-11 класів Соціальний педагог
13. Поширення плакатів «Алгоритм дій якщо по відношенню до тебе здійснено насильство» та
«Алгоритм дій якщо ви стали свідком насильства над дітьми» Педагоги
Батьки
Діти Практичний психолог

Соціальний педагог
Четвер
(30.11.2023) 14. Буклет «Не закривайте очі! Зупинимо булінг разом» Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог
Соціальний педагог
15. Інформаційні хвилинки «Захисти свою дитину» Батьки Практичний психолог
16. Плакат «Алгоритм дій батьків при виникненні булінгу» Батьки Соціальний педагог
17. Перегляд відеороликів з питань випадків булінгу/цькування Учні 5-11 класів Практичний психолог
Соціальний педагог
П’ятниця (01.12.2023) 18. Оформлення стенда соціально-психологічної служби просвітницькими буклетами та плакатами з теми ВІЛ/СНІД Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог
Соціальний педагог
19. Анкетування на виявлення знань про ВІЛ/СНІД та гра «Правда чи Фейк?» 7-9 класи Соціальний педагог

20. Бесіда «Дітям про СНІД» Учні 6 класів Практичний психолог

21. Квест-гра «Захисти себе від ВІЛ» Учні 8 класів Соціальний педагог
22. Тренінг «Давайте разом оберемо здоров’я» Учні 9 класів Практичний психолог

Понеділок
(04.12.2023) 23. Оформлення стенда соціально-психологічної служби просвітницькими буклетами та плакатами щодо 3 грудня – Дня людей з обмеженими можливостями Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог

Соціальний педагог
24. Ознайомлення учнів з книгою «Підліткам про важливе: просто та доступно» Учні 5-11 класів Практичний психолог
Соціальний педагог
25. Заняття-тренінг присвячене міжнародному дню протидії рабства (2 грудня) «Торгівля людьми. Як вберегти себе та не стати жертвою?»
Учні 10-11 класів Соціальний педагог
26. Консультація «Попередження насильства в сім’ї» Батьки Соціальний педагог
Вівторок
(05.12.2023) 27. Плакат «Розвіюємо міфи! 5 стереотипів про волонтерство» Діти 8-11 класів Практичний психолог
28. Консультація «Волонтерство — все, що потрібно знати» Учні 10 класів Практичний психолог
Середа
(06.12.2023) 29. Анкета «Виявлення знань учнів з питань попередження насильства в сім’ї» Учні 6-8 класів Соціальний педагог
30. Перегляд відеороликів з питань протидії домашнього насильства Учні 9-10 класів Практичний психолог
Соціальний педагог
31. Загальношкільна акція «Щасливе дитинство – дитинство без жорстокості». Учні 5-6 класів Практичний психолог
Четвер
(07.12.2023) 32. Плакат «7 порад як уберегти дітей від можливого насильства» Батьки Практичний психолог
33. Створення колективного колажу
«Намалюй колаж «Наш клас проти насилля»». Учні 5 класів Практичний психолог
П'ятниця
(08.12.2023) 34. Поширення буклету «Великі права маленької людини
в Конвенції ООН про права дитини» Учні 5-11 класів Практичний психолог

Соціальний педагог
35. Виховна година “Права та обов’язки" Учні 9-10 класів Практичний психолог
Соціальний педагог
36. Консультація: «Захист прав дітей на безпечний інформаційний простір» Педагоги
Батьки Практичний психолог
37. Закриття акції «16 днів проти насильства». Підведення підсумків. Оформлення колажів та вивішення їх на стендах школи. Усі учасники освітнього процесу Практичний психолог

Соціальний педагог

12 грудня 2023 о 13:32 | Демчук Ю. С. | немає коментарів

9 листопада у Поворському ліцеї вперше відбувся семінар-практикум «Інклюзивне навчання у початковій школі: практика, досвід та вектори успіху». Організатори семінару - Поворський ліцей та комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради запросили до участі педагогів закладів освіти Колодяжненської, Люблинецької, Велицької, Поворської територіальних громад.
Захід розпочався з екскурсії до музею історії села Поворськ при навчальному закладі, яку цікаво та змістовно провела Любов Самчук, завідувач музею.
Відповідно до Програми семінару-практикуму Тетяна Ващук, вчитель початкових класів, у співпраці з асистентом вчителя Інною Заєць, у класі з інклюзивним навчанням провела урок з математики – інтерактивну гру «Що? Де? Коли?» .
Тетяна Алієва, вчитель-дефектолог, показала відкрите заняття з корекції розвитку з учнем 3 класу.
Досвідом роботи про втілення адаптації навчальних програм поділилась Тетяна Костевич, вчитель класу з інклюзивним навчанням.
Надія Клімчук, вчитель початкових класів, презентувала досвід своєї роботи щодо втілення модифікації навчальних програм.
Бліц-інтерв'ю з присутніми педагогами провели фахівці ІРЦ, зокрема розглянули актуальні питання, які виникають у роботі команди супроводу на етапі розробки та оформлення ІПР.
Рівень розвитку будь-якого суспільства визначається ставленням до дітей з особливими потребами і тим, наскільки комфортно вони почуваються у соціумі. Радує те, що сьогодні суспільство повернулося обличчям до цієї категорії дітей і проявляє толерантність, гуманізм та підтримку, забезпечує їм доступну та якісну освіту. Семінар-практикум, що відбувся у Поворському ліцеї, без сумніву, став хорошим досвідом у питанні організації інклюзивного навчання для початкової ланки освіти.

14 листопада 2023 о 13:09 | Демчук Ю. С. | немає коментарів